Op. Dr. Erdal Cücük’ün aldığı ödüller

 

Sağlık Kalite Ödülü – II Türkiye Altın Marka Ödülleri – Aralık 2018

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında II. Türkiye Altın Marka Ödülleri, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’de düzenlenen törenle sahiplerine ulaştı. Tören, Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getirdi. Yaklaşık 200 marka temsilcisininin katıldığı törende toplam 700 kişi ağırlandı. Törenin sunuculuğunu ünlü mankenler Özlem Yıldız ve Şenol İpek yaptı. Ameliyatlarını Mersin, Tarsus ve İstanbul’da yapan, daha çok obezite ve diyabet cerrahisi operasyonlarıyla tanınan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük’e ‘Sağlık Kalite’ ödülü verildi. Organizasyona Yılmaz Morgül, Erken Petekkaya, Seren Serengil, İbrahim Halil Küçük (Küçük İbo), Ahmet Selçuk İlkan, televizyon dünyasından sunucular, modacılar, mankenler, program yapımcıları ve iş dünyasının tanınmış isimleri katıldı.

 

Yılın Tıp Adamı ödülü – İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi 1. Türkiye Altın Marka Ödülleri-Aralık 2017

 

Ünlü isimlerle çalışan organizatör Nedim Delibaş tarafından düzenlenen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi’nin 1. Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük ‘Yılın Tıp Adamı’ ödülünü aldı. Ödül, İstanbul Hilton Bomonti Conference Center’de düzenlenen müthiş törende teslim edildi. Ödülü, ünlü manken Cansu Taşkın takdim etti. Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Şenol İpek’in yaptığı törene, Yılmaz Vural, Coşkun Sabah, Bora Gencer, Ersan Er, Ahmet Selçuk İlkan gibi ünlü isimler katıldı. 

 

Spora Destek Ödülü – 16. Türkiye Spor Ödülleri – Ocak 2018

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük’e törende, ‘Spora Destek’ ödülü verildi. Ödülü Op. Dr. Cücük’e, 1994 Dünya Kupası’nda 6 gol atarak gol kralı olan, Barcelona, Parma ve Bulgar Milli Takımı’nda forma giyen efsane futbolcu Hristo Stoichkov teslim etti. İstanbul Hilton Bomonti Otel’deki törene Beşiktaş’ın eski teknik direktörlerinden Türkiye’de görev yapmış teknik direktörler John Benjamin Toshack ve Christoph Daum, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, eski milli futbolcular Nihat Kahveci ve Hami Mandıralı, Türk Ampute Milli Takımı yöneticileri ve sporcuları, Türkiye’nin ilk spor spikerlerinden Orhan Ayhan, ünlü komedyen Yavuz Seçkin, manken Ece Gürsel, spor yazarları, sporcular ve hakemler katıldı. Televizyondan canlı yayınlanan etkinlikte jüri özel ödülleri ve basın ödülleri dahil 39 dalda başarılı olan isimlere ödül verildi. 

 

Yılın Tıp Adamı Ödülü – Zer 5. Altın Palmiye Ödül Töreni – Mayıs 2018

Müzik, medya ve sinema dünyasının prestijli ödüllerinden Zer 5. Altın Palmiye Ödül Töreni, İstanbul Swissotel Bosphours’ta Faydee ve Kate Linn başta olmak üzere ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı. Görkemli törende, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük’e, “Yılın Tıp Adamı Ödülü” verildi. Op. Dr. Cücük’ün ödülünü, ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül teslim etti. Kazananların, altınpalmiye.com üzerinden 2 milyon 643 bin 162 kişinin oylarına göre belirlendiği ve sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı geceye Alişan, Seren Serengil, Yaşar İpek, Cengiz Semercioğlu, Nazlı Çelik, Cem Öğretir, Jessica May, Soner Sarıkabadayı, Emre Aydın, Yılmaz Morgül, Ahmet Selçuk İlkan, Şenol İpek, Nihat Altınkaya, Cemal Hünal, İntizar, Burcu Kıratlı, Reyhan Karaca, Fatoş Seğmen, Hatice, Şebnem Schaefer, Ahmet Çevik ve birçok ünlü isim katıldı. Faydee, Kate Linn, Yılmaz Morgül ve Yaşar İpek şarkılarıyla törene renk kattı.